A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Düh............. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Düh............. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. február 18., csütörtök

Miért is.......?????

Azt szeretném megtudni valakitől, hogy miért olvasnak még be a rádióba olyan híreket, hogy a BKV-t most anyagilag jól megtámogatta a kormányunk a mi pénzeinkből, ( a mi megkérdezéseink nélkül, hidegen hagyva őket, hogy egyáltalán akarjuk-e mindezt mi is.....), hisz óriási hiánya támadt az utóbbi időkben ennek a nagy vállalkozásnak.........., segíteni kell rajtuk gyorsan....

Azt szeretném megtudni valakitől, hogy nem lenne- e egyszerűbb visszafizettetni ezt a pénzmennyiséget a hiányt okozókkal , melyeket kisikítoztak a BKV bőségekkel telített pénztárcájábóóóóóól???

Azt szeretném még megtudni, vajon a kormányunk tagjai közül, akik ezt a nagyszerű folyamatot elindították, vajon hányan fogják visszafelé beinvesztálni a kis nadrágzsebeikbe ennek a pénzek bizonyos részeit....? Hihetetlen..... Akarjuk mi ezt? Miért lehet megtenni akár ezt is velünk, ébresztőőőő magyar emberek..... valahogy már annyira kellene ide az a másként....